Spotkania informacyjne oraz konsultacje

Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkania informacyjne, dotyczące konkursów 2018:

- dotacje na rozwój młodych organizacji:

18.07. (środa) STAROGARD GDAŃSKI - NOWA WIEŚ RZECZNA o godz. 15:30 LGD Chata Kociewia

19.07. (czwartek) GDAŃSK o godz. 16:30 Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

20.07. (piątek) KOCIERZYNA o godz. 13:00 Starostwo Powiatowe

26.07. (czwartek) LĘBORK o godz. 16:30 Stowarzyszenie EDUQ

31.07. (wtorek) BYTÓW o godz. 17:00 Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL

01.08. (środa) MALBORK o godz. 17:00 Malborskie Centrum Wolontariatu

 

- dotacje na działania w sferach pożytku publicznego:

21.06. (czwartek) SŁUPSK godz. 12:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

25.06. (poniedziałek) DEBRZNO godz. 15:00 Ośrodek/Inkubator Przedsiębiorczości w Debrznie

25.06. (poniedziałek) TRĄBKI WIELKIE godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

25.06. (poniedziałek) MALBORK godz. 17:00 Szkoła Łacińska w Malborku

26.06. (wtorek) CEWICE godz. 11:30 Zespół Szkól w Cewicach

26.06. (wtorek) CHOJNICE godz. 15:00 Urząd Gminy Chojnice

26.06. (wtorek) TCZEW godz. 16:00 Fundacja Pokolenia

26.06. (wtorek) PUCK godz. 16:30 Centrum Organizacji Pozarządowych w Pucku

27.06. (środa) CZARNA WODA godz. 15:00 Świetlica Miejska "Kulturalnia"

27.06. (środa) KWIDZYN godz. 16:00 Stowarzyszenie Akwedukt

27.06. (środa) LĘBORK godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ

27.06. (środa) KARTUZY godz. 16:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

27.06. (środa) GDYNIA godz. 17:00 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

27.06. (środa) STRASZYN godz. 18:00 Mediateka

28.06. (czwartek) KOŚCIERZYNA godz. 15:00 Sala w Kinie "Remus"

28.06. (czwartek) PRABUTY godz. 16:00 Centrum Kultury i Sportu

28.06. (czwartek) WEJHEROWO godz. 16:00 Starostwo Powiatowe w Wejherowie

28.06. (czwartek) KĄTY RYBACKIE godz. 16:00 Biblioteka Publiczna w Kątach Rybackich

28.06. (czwartek) GDAŃSK godz. 17:00 Stowarzyszenie Morena

28.06. (czwartek) GNIEW godz. 17:00 Stowarzyszenie CAG (Pracownia Orange w Gniewie)

28.06. (czwartek) BYTÓW godz. 18:00 Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL

29.06. (piątek) SZTUM godz. 16:00 Kościół Poewangelicki na Rynku

29.06. (piątek) DZIERZGOŃ godz. 16:00 Dzierzgoński Ośrodek Kultury

29.06. (piątek) ŁEBA godz. 16:00 Rybackie Centrum Kultury i Formacji Boleniec

30.06. (sobota) DĘBNICA KASZUBSKA godz. 12:00-14:30 Stoisko informacyjne przy Gminnym Ośrodku Kultury

02.07. (poniedziałek) MIASTKO godz. 15:00 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

03.07. (wtorek) KARTUZY godz. 16:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

03.07. (wtorek) SOPOT godz. 17:00 Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych

04.07. (środa) STAROGARD GDAŃSKI godz. 15:30 Urząd Miejski w Starogardzie Gdańskim

 

 

Zapraszamy także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski (istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania):

04.07. (środa) KARTUZY w godz. 14:00 - 18:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

04.07. (środa) SZTUTOWO w godz. 14:00 - 18:00 Gminna Biblioteka Publiczna

05.07. (czwartek) DEBRZNO w godz. 14:00 - 18:00 LGD Ziemi Człuchowskiej

05.07. (czwartek) SŁUPSK w godz. 14:00 - 18:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

05.07. (czwartek) PRUSZCZ GDAŃSKI w godz. 14:00 - 18:00 Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

05.07. (czwartek) BYTÓW w godz. 15:00 - 19:00 Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL

06.07. (piątek) DĘBNICA KASZUBSKA w godz. 12:00 - 16:00 Gminny Ośrodek Kultury

06.07. (piątek) MALBORK w godz. 14:00 - 18:00 Malborskie Centrum Wolontariatu

09.07. (poniedziałek) STAROGARD GDAŃSKI - NOWA WIEŚ RZECZNA w godz. 14:00 - 18:00 LGD Chata Kociewia

09.07. (poniedziałek) SZTUM w godz. 14:00 - 18:00 Kościół Poewangelicki na Rynku

10.07. (wtorek) KOŚCIERZYNA w godz. 13:00 - 16:00 Starostwo Powiatowe w Kościerzynie

10.07. (wtorek) KARTUZY w godz. 14:00 - 18:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

10.07. (wtorek) SOPOT w godz. 14:00 - 18:00 Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych

10.07. (wtorek) LĘBORK w godz. 14:00 - 18:00 Stowarzyszenie EDUQ

10.07. (wtorek) KWIDZYN w godz. 14:00 - 18:00 Stowarzyszenie Akwedukt

10.07. (wtorek) SŁUPSK w godz. 14:00 - 18:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

11.07. (środa) GDYNIA w godz. 14:00 - 18:00 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

11.07. (środa) TCZEW w godz. 14:00 - 18:00 Fundacja Pokolenia

11.07. (środa) PUCK w godz. 15:00 - 19:00 Centrum Organizacji Pozarządowych

12.07. (czwartek) GDAŃSK w godz. 14:00 - 18:00 Stowarzyszenie Morena

12.07. (czwartek) WEJHEROWO  w godz. 14:00 - 18:00 Starostwo Powiatowe

12.07. (czwartek) STAROGARD GDAŃSKI - NOWA WIEŚ RZECZNA w godz. 14:00 - 18:00 LGD Chata Kociewia

12.07. (czwartek) BRUSY w godz. 14:00 - 18:00 Urząd Gminy w Brusach

 

 

Data publikacji wpisu:
18 czerwca 2018
godz. 1500

Ostatnia aktualizacja:
13 lipca 2018
godz. 1500