Spotkania informacyjne

Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkania informacyjne, dotyczące trwającego konkursu grantowego:

12.02. (czw.) BYTÓW godz. 10:00 Starostwo Powiatowe

17.02. (wt.) TUCHOMIE godz. 10:00 Urząd Gminy

25.02 (śr.) LĘBORK godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQspotkania-informacyjne-76.jpg

26.02. (czw.) GNIEW godz. 17:30 Miejska Biblioteka Publiczna (podczas spotkania wyborczego do GROP)

27.02. (pt) ŁEBA godz. 15:00 Urząd Miejski

2.03. (pon.) RZECZENICA godz. 9:00 Urząd Gminy

3.03. (wt.) STEGNA godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury

4.03. (śr.) DEBRZNO godz. 9:00 Ośrodek/Inkubator Przedsiębiorczości

4.03. (śr.) TCZEW godz. 15:30 Fundacja Pokolenia

4.03. (śr.) TCZEW godz. 18:00 Fundacja Pokolenia

5.03. (czw.) PUCK godz. 13:00 Starostwo Powiatowe

5.03. (czw.) SŁUPSK godz. 14:30 Centrum Inicjatyw Obywatelskich

5.03. (czw.) PIERWOSZYNO godz. 16:00 Salka przy plebanii

5.03. (czw.) USTKA godz. 17:00 Centrum Aktywności Twórczej

6.03. (pt) SŁUPSK godz. 11:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

9.03. (pon.) KARTUZY godz. 12:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

12.03. (czw) KOŚCIERZYNA godz. 12:00 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

10.03. (wt.) CEWICE godz. 12:45 Zespół Szkół w Cewicach

10.03. (wt.) NOWY DWÓR GDAŃSKI godz. 17:30 Żuławski Ośrodek Kultury

11.03. (śr.) MALBORK godz. 16:00 Starostwo Powiatowe

12.03. (czw.) SZTUM godz. 16:00 Starostwo Powiatowe

12.03. (czw.) WEJHEROWO godz. 16:00 Starostwo Powiatowe

13.03. (pt) LUZINO godz. 15:00 Urząd Gminy

16.03. (pon.) STAROGARD GDAŃSKI godz. 12:00 Ognisko Pracy Pozaszkolnej

16.03. (pon.) SOPOT godz. 16:15 Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych

17.03. (wt.) CEDRY WIELKIE godz. 9:00 Sala ślubów Urzędu Gminy

17.03. (wt.) CZARNA DĄBRÓWKA godz. 10:00 Urząd Gminy

17.03. (wt.) RUSOCIN godz. 11:30 Zespół Szkół Rolniczych CKP

17.03. (wt.) PRUSZCZ GDAŃSKI godz. 14:00 Centrum Organizacji Pozarządowych

17.03. (wt.) MIKOŁAJKI POMORSKIE godz. 16:30 Urząd Gminy

18.03. (śr.) GDAŃSK godz. 14:00 Stowarzyszenie Morena

18.03. (śr.) KARTUZY godz. 14:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

18.03. (śr.) LĘBORK godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ

19.03. (czw.) DZIERZGOŃ godz. 9:00 LGD Kraina Dolnego Powiśla

19.03. (czw.) ŁEBA godz. 15:00 Urząd Miasta

19.03. (czw.) KWIDZYN godz. 16:00 Centrum Organizacji Pozarządowych (Fundacja M.A.P.A. Obywatelska)

20.03. (pt) KOŚCIERZYNA godz. 13:00 Urząd Gminy

20.03. (pt) KWIDZYN godz. 14:30 Powiślańska Szkoła Wyższa

20.03. (pt) MIASTKO godz. 16:30 Gminny Ośrodek Kultury

23.03. (pon.) PRUSZCZ GDAŃSKI godz. 14:30 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

23.03. (pon.) DĘBNICA KASZUBSKA godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury

23.03. (pon.) TCZEW godz. 16:00 Fundacja Pokolenia

23.03. (pon.) DZIEMIANY godz. 16:30 Gminny Ośrodek Kultury

23.03. (pon.) TCZEW godz. 18:00 Fundacja Pokolenia

24.03. (wt.) KOBYLNICA godz. 14:00 Urząd Gminy

25.03. (śr.) GDYNIA godz. 11:00 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

25.03. (śr.) SŁUPSK godz. 15:30 Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO)