Konkursy 2019: spotkania informacyjne oraz konsultacje

Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkania informacyjne, dotyczące konkursów 2019:

- dotacje na rozwój młodych organizacji:

 

 - dotacje na działania w sferach pożytku publicznego:

28.04. (czwartek) SŁUPSK godz. 12:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowyc i Ekonomii Społecznej

04.04. (czwartek) SŁUPSK godz. 16:00 Centrum Inicjatyw Obywatelskich

04.04. (czwartek) GDYNIA godz. 17:00 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

05.04. (piątek) MALBORK godz. 17:30 Malborskie Centrum Wolontariatu

08.04. (poniedziałek) STAROGARD GD. godz.15:00 Urząd Miasta

08.04. (poniedziałek) WEJHEROWO godz. 15:30 Starostwo Powiatowe

08.04. (poniedziałek) SZTUM godz. 17:00 Kościół Poewangelicki na Rynku

08.04. (poniedziałek) PUCK godz. 18:00 Urząd Miasta

09.04. (wtorek) CZERSK godz. 14:00 Centrum Informacji Turystycznej

09.04. (wtorek) BYTÓW godz. 16:00 Fundacja PARASOL (biuro)

09.04. (wtorek) GDAŃSK godz. 17:00 Stowarzyszenie Morena

09.04. (wtorek) KWIDZYN godz. 17:00 Stowarzyszenie Akwedukt

10.04. (środa) DEBRZNO godz. 14:00 LGD Ziemi Człuchowskiej

10.04. (środa) TCZEW godz. 17:00 Fundacja Pokolenia

10.04. (środa) KARTUZY godz. 17:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

11.04. (czwartek) SKÓRCZ godz. 15:00 Miejski Ośrodek Kultury

11.04. (czwartek) MIASTKO godz. 15:30 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

11.04. (czwartek) LĘBORK godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ

11.04. (czwartek) PRUSZCZ GD. godz. 17:00 Starostwo Powiatowe

12.04. (piątek) SOPOT godz. 16:00 Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

15.04. (poniedziałek) USTKA godz. 15:00 Słowińska Grupa Rybacka

16.04. (wtorek) KOŚCIERZYNA godz. 16:00 Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości

16.04. (wtorek) KĄTY RYBACKIE godz. 16:30 Biblioteka Publiczna

 

Zapraszamy także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski (istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania):

09.04. (wtorek) SŁUPSK w godz. 14:00-18:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowyc i Ekonomii Społecznej

15.04. (poniedziałek) MALBORK w godz. 14:00-18:00 Malborskie Centrum Wolontariatu

15.04. (poniedziałek) SOPOT w godz. 14:00-18:00 Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

15.04. (poniedziałek) STAROGARD GD. - NOWA WIEŚ RZECZNA w godz. 14:00-18:00 LGD Chata Kociewia

16.04. (wtorek) SŁUPSK w godz. 14:00-18:00 Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowyc i Ekonomii Społecznej

17.04. (środa) KWIDZYN w godz. 14:00-18:00 Stowarzyszenie Akwedukt

17.04. (środa) KARTUZY w godz. 14:00-18:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

17.04. (środa) CHOJNICE w godz. 14:00-18:00 Urząd Gminy

17.04. (środa) DĘBNICA KASZUBSKA w godz. 14:30-18:30 Gminny Ośrodek Kultury

18.04. (czwartek) GDYNIA w godz. 14:00-18:00 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

18.04. (czwartek) DEBRZNO w godz. 14:00-18:00 LGD Ziemi Człuchowskiej

23.04. (wtorek) DZIERZGOŃ w godz. 14:00-18:00 Dzierzgoński Ośrodek Kultury

23.04. (wtorek) BYTÓW w godz. 14:00-18:00 Fundacja PARASOL (biuro)

24.04. (środa) WEJHEROWO w godz. 12:30-16:30 Starostwo Powiatowe

24.04. (środa) PRUSZCZ GD. w godz. 14:00-18:00 Starostwo Powiatowe

24.04. (środa) KOŚCIERZYNA w godz. 14:00-18:00 Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości

24.04. (środa) PUCK w godz. 17:00-21:00 Centrum Organizacji Pozarządowych

25.04. (czwartek) LĘBORK w godz. 14:00-18:00 Stowarzyszenie EDUQ

25.04. (czwartek) TCZEW w godz. 14:00-18:00 Fundacja Pokolenia

25.04. (czwartek) GDAŃSK w godz. 14:00-18:00 Stowarzyszenie Morena

 

 

Data publikacji wpisu:
28 marca 2019
godz. 1300

Ostatnia aktualizacja:
17 kwietnia 2019
godz. 1000